XSX - Bezd. ovladač Xbox Series,fialový

Gamepad pro Xbox Series, Xbox One, PC, Mobilní telefon a Tablet, kompatibilní se systémem Android, Windows 10/ 11, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), AA baterie, vibrace, analogové páčky, fialová barva Nová úroveň hraní; Vyzkoušejte si bezdrátový ovladač Xb ... více
Objednací kód: 1905002019
Kód výrobce: QAU-00069
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 1 600 Kč
Cena s DPH: 1 936 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Gamepad pro Xbox Series, Xbox One, PC, Mobilní telefon a Tablet, kompatibilní se systémem Android, Windows 10/11, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), AA baterie, vibrace, analogové páčky, fialová barva

Nová úroveň hraní
Vyzkoušejte si bezdrátový ovladač Xbox ve fialové barvě s modernizovaným designem, reliéfním povrchem a vyladěnou geometrií pro větší pohodlí během hraní. Zůstaňte zaměřeni na cíl s texturovaným úchopem a hybridním směrovým ovladačem. Zaznamenávejte a sdílejte obsah s lehkostí pomocí vyhrazeného tlačítka Sdílet. Rychle párujte, hrajte a přepínejte mezi konzolemi Xbox Series X|S, počítači s Windows nebo zařízeními s Androidem a iOS.

Vyhrazené tlačítko Sdílet
S novým tlačítkem Sdílet můžete snadno zaznamenávat a sdílet obsah, jako jsou snímky obrazovky, nahrávky a spousta dalšího obsahu.

Miřte přesně
Zaměřte se na cíl díky hybridnímu směrovému ovladači a texturovanému povrchu na spouštích, bočních tlačítkách a zadním krytu baterií.

Přepínání zařízení
Snadno párujte a přepínejte mezi konzolemi Xbox Series X, Xbox Series S, počítači s Windows a zařízeními se systémy Android nebo iOS.

Kompatibilita
Zahrnuje technologie Xbox Wireless a Bluetooth® pro bezdrátové hraní na konzolích, počítačích s Windows 10/11, mobilních telefonech a tabletech. Do 3,5mm stereofonního konektoru můžete připojit libovolná kompatibilní sluchátka s mikrofonem.

  • Strukturovaný povrch na spouštích, tlačítkách a zadní straně
  • Port USB-C®
  • Tlačítko Sdílet
  • Hybridní směrový ovladač
  • 3,5mm zvukový konektor
-|CZ|SK|EN
Konektivita
Pro PC Ano
Pro Xbox ONE Ano
Pro Xbox 360 Ano
Pro Android Ano
Typ připojení Bezdrátové
Rozhraní Bluetooth
Model a provedení
Typ zařízení Gamepad