XBOX ONE - Bezdrátový ovladač Elite Series 2, černý

Zbrusu nový bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 nabízí přes 30 nových způsobů hraní na profesionální úrovni včetně páček s nastavitelnou tuhostí, nových vyměnitelných součástí, dobíjecí baterie s až 40hodinovou výdrží a neomezených možností přizpůsobení v aplikaci Příslušenství pro Xbox na konzol ... více
Objednací kód: 1904201033
Kód výrobce: FST-00003
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 3 709 Kč
Cena s DPH: 4 488 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Zbrusu nový bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 nabízí přes 30 nových způsobů hraní na profesionální úrovni včetně páček s nastavitelnou tuhostí, nových vyměnitelných součástí, dobíjecí baterie s až 40hodinovou výdrží a neomezených možností přizpůsobení v aplikaci Příslušenství pro Xbox na konzoli Xbox One a ve Windows 10.

Úplně nový bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2, navržený pro potřeby současných špičkových hráčů, nabízí přes 30 nových způsobů hraní na profesionální úrovni. Nové páčky s nastavitelnou tuhostí zdokonalují míření, kratší zámky spouští umožňují ještě rychlejší střelbu a s dobře padnoucími pogumovanými rukojeťmi nikdy neminete cíl.

Optimalizován pro vás
Nové vyměnitelné páčky a řadicí páky různých tvarů umožňují přizpůsobení ovladače preferovanému hernímu stylu. Ovladač umožňuje uložit až 3 vlastní profily a 1 výchozí profil, mezi kterými lze okamžitě přepínat pomocí profilového tlačítka. Bezdrátové rozhraní Xbox, Bluetooth nebo dodávaný kabel USB-C umožňují hraní na konzoli Xbox One a zařízeních s Windows 10.

Více možností přizpůsobení
Aplikace Příslušenství pro Xbox nabízí neomezené možnosti přizpůsobení. Můžete využít exkluzivní možnosti konfigurace včetně nastavení mrtvé zóny a přiřazení tlačítek k hlasovým příkazům, například pro záznam dění na obrazovce nebo pořízení snímku obrazovky.

Navržen pro dlouhé hraní
Díky dobíjecí baterii o výdrži až 40 hodin a pečlivě vybraným součástkám, které něco vydrží, se při hraní nemusíte ohlížet na čas. Ovladač můžete nabíjet uvnitř nebo vně pouzdra na přenášení pomocí dodávaného kabelu USB-C a nabíjecího doku.

Obsah balení:

  • Co je součástí:
  • Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2
  • Nástroj k nastavení palcového ovladače
  • Nabíjecí dok + kabel USB-C
  • Sada čtyř páček: střední (2), mini (2)
  • Dodatečné palcové ovladače: klasický (2), kloboučkový (1), vysoký (1)
  • Dodatečný směrový ovladač: standardní
  • Pouzdro pro přenášení

Více informací naleznete na stránkách výrobce: https://www.microsoft.com/cs-cz/p/bezdratovy-ovladac-xbox-elite-series-2/8rsn7j6375gg

-|CZ|SK|EN
Konektivita
Pro PC Ano
Pro Xbox ONE Ano
Typ připojení Bezdrátové
Rozhraní Bluetooth
Model a provedení
Typ zařízení Gamepad
Barva Černá
Ovládání
Počet tlačítek 13x